I'm not sure why I didn't compute the cost per serving when I ordered this, I just loved the idea of how much protein was in each serve and all the other awesome things in it.
At $100 for 25 serves or $4 per serve (seriously!) I won't buy this again (sadly).
I wish I could afford it on a regular basis and could have it more than once per day.